برای آگهی از آخرین اخبار فروشگاه و تخفیفات مناسبتی، در کانال تلگرام فروشگاه عضو شوید : https://t.me/arzandisc

بازی Wolfenstein II The New Colossus

تعداد فروخته شده از این محصول:
6
دفعه

جدید

جدیدترین نسخه از سری بازی های Wolfenstein

جزییات بیشتر

45,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

 Wolfenstein II The New Colossus


جذابیت همیشه در دل بازی های سوم شخص، اکشن و شوتر نهفته است و قطعا اگر مربوط به جنگ های بزرگ تاریخ باشد می تواند تبدیل به یک اثر هنری شود، البته به شرطی که برخی موارد به طور ویژه در طراحی و گیم پلی بازی رعایت شده باشد.

اصل اول این که داستان بازی تکراری نباشد، در واقع زاویه و سمت و سوی تعریف کردن یک داستان جالب می تواند شروع خوبی برای استودیو های بازی سازی باشد که سعی می کنند موفقیت های بزرگی برای خود رقم بزنند، دریغ از این که اصل اول را رعایت نکرده اند.

مسئله مربوط به اشغال امریکا توسط المان است، در واقع چنین اتفاقی در این بازی رخ داده است و قطعا می تواند شروع هدفمند و خوب برای سری بازی های Wolfenstein باشد، آن ها به طول کاملا عالی تمام خیابان های لس آنجلس را ترسیم کرده اند و تنها کمی هیجان و آدرنالین بالا می تواند بازی را تبدیل به همان چیزی کند که گیمر های افراطی آن را دوست دارند.

بازی ولفنشتاین 2

گیم پلی عالی و موسیقی بی نظیر


این بازی دو ترکیب موفق و همیشگی را به خوبی در خود دارد، در واقع گیم پلی بازی درست همان چیزی است که از این ژانر انتظار دارید، روایت دقیق از داستان کلی بازی در کنار موسیقی که می تواند شما را بیشتر به این روند جذب کند، آن ها تمامی شلیک ها را به صورت دقیق و هوشمند صداگذاری کرده اند، به هیچ عنوان شلوغی و موسیقی های عجیب و غریب را در بازی مشاهده نمی کنید.

تفنگ های زیادی در دسترس شما هستند، از خودکار و نیمه خودکار گرفته تا سنگین، آر پی جی و همین طور حمله های هوایی که ناگهان رخ خواهد داد و شما را غافل گیر می کند.

این بازی برای کسانی که علاقه مند به داستان های پر از نقش آفرینی می تواند پلی باشد برای ارتباط به گذشته که از شدت هیجان نمی داند چگونه باید یک جنگ تمام عیار را هدایت کند.

ترور بیلی یکی از هدف های مهم در این بازی است که شما در عملی شدن آن نقش ویژه ای خواهید داشت و اگر به خوبی از پس ماموریت بربیایید، قطعا امتیاز ویژه ای می گیرد.


از حکومت نازی ها تا مبارزه های هیجان انگیز


بازی به سمت و سویی می رود که انگار نازی ها سعی دارند به کل دنیا در همین یک هفته دست پیدا کنند و برای این کار هر چیزی را از سر راه خود بر می دارند، ضمن این که تمامی درگیری ها با گیم پلی بی نظیر تیم طراحی بازی و استودیوی بازی سازی شکل گرفته است، نمی توانیم ایرادی به نورپردازی، کنترل شخصیت های مختلف و همین طور تنوع اسلحه ها بگیریم.

امریکا در بازی ولفنشتاین تبدیل شده است به کشوری که پر از نژاد پرستی ها، درگیری های قومیتی و... می باشد. آن ها تا حد زیادی به هدف خود رسیده اند، شما سعی می کنید جلوی هرج و مرج ها را بگیرید. هدفی در ابتدای بازی برای شما مشخص شده است که نجات بشر است.

همان موضوع همیشگی در این گونه بازی ها که به پای ثابت تمام کننده ژانر اکشن و صد البته Wolfenstein II The New Colossus می باشد.

بازی wolfenstein 2

داستان جذاب در دلِ ژانر اکشن شوتر


بازی نسبت به دیگر گزینه های سوم شخص و اکشن و شوتر محدودیت های خاص خود را دارد، اما این به معنی کسل و یکنواخت شدن کل بازی نیست، خیر قطعا این مورد یکی از بهترین اکشن هایی است که در زندگی خود می توانید تجربه کنید. حداقل تا سال 2019 میلادی.

ضمن این که با یافتن هر اسلحه یک کیت کامل بروزرسانی و همینطور ارتقا در دسترس شما خواهد بود، هر جا که بخواهید به ورود به گزینه های بازی می توانید اجزا و شماتیک معروف ترین اسلحه ها را به شکل هیجان انگیز و جذابی مشاهده کنید.

پس از چند بخش شما به دنبال نیرو های ویژه خواهید بود که بتوانید این ماموریت سخت را با یاری آن ها به پایان برسانید، سازماندهی گروه ها و همین طور مبارزه های جمعی می تواند بازی را پر از اتفاقات خارق العاده کند که تاکنون نظیرش را مشاهده نکرده ایم.

نازی ها سعی در کشتن شخصیت اصلی دارند و او ماهرانه می گریزد.

wolfenstein 2 the new colossus

این محصول ستاپ فیت گرل بازی بوده و به صورت کامل تست و بررسی شده و هیچ مشکلی در آن وجود ندارد.

داستان بازی  Wolfenstein 2 The New Colossus در سال ۱۹۶۱ و پنج ماه بعد از ماجراهای قسمت اول مجموعه روایت می‌شود. جایی که بی. جی. بلازکوویچ (B.J. Blazkowicz) که در انتهای بازی قبلی موفق به قتل ژنرال Wilhelm Strasse ملقب به Deathshead شده بود، پس از به هوش آمدن در مکانی متعلق به نازی‌ها، متوجه می‌شود که تمامی اقدامات قبلی‌اش تنها یک پیروزی موقت و کم‌تاثیر را تقدیم او و تمامی اعضای گروه مقاومت کرده و او در دنیایی به هوش آمده که هنوز، نازی‌‌ها بر آن حکم‌فرمایی می‌کنند.

در حقیقت، ماجرا از این قرار است که بلازکوویچ در انتهای قسمت اول و در حالی که زخمی و مجروح روی یک قایق افتاده بود، توسط اعضای تیمش نجات داده شد. با این حال، در همان زمانی که وی هنوز بی‌هوش بوده و زخم‌هایش بهبود نیافته، نازی‌ها برای انتقام، هر آن‌گونه که هست او را از افراد مقاومت می‌گیرند و به یکی از مکان‌های خودشان می‌برند و در آن‌جا زندانی می‌کنند. مکانی که قرار است بلازکوویچ تا زمان به هوش آمدن در آن‌جا باشد و پس از آن، در استیجی شلوغ اعدام شود. در لحظات شروع بازی، بلازکوویچ در همین مکان و روی یک ویلچر با استفاده از اسلحه و هر آن‌چه که در اختیارش است، به نازی‌ها حمله می‌کند. حمله‌ای که المان‌های اکشن، مخفی‌کاری و اصولا اغلب چیزهایی را که در حالت طبیعی درون گیم‌پلی این سری دیده‌اید شامل می‌شود و به گفته‌ی برخی از افراد که آن را تجربه کرده‌اند، حس مواجهه با یک شوتر واقعا قوی را از همان ابتدا تحویل مخاطب می‌دهد. چیزی که اتفاقا محتوای یکی از تریلرهای اصلی بازی را هم تشکیل داده و حتی در همان نمایش کوتاه، شدیدا زیبا به نظر می‌رسد.

بلازکوویچ که توسط گروهی به رهبری Frau Engel یعنی زن شیطان‌صفتی که احتمالا از مراحل گوناگونی از بازی قبلی وی را به یاد دارید محاصره شده، از همان ابتدای بازی مجددا به همگان نشان می‌دهد که چرا رسانه‌های نازی، «بیلی وحشتناک!» (Terror Billy) خطابش می‌کنند. شخصی که به گفته‌ی آن‌هایی که بخش‌هایی از بازی را تجربه کرده‌اند، روی ویلچر شبیه به فرشته‌ی مرگی می‌شود که بال‌هایش را بریده‌اند اما هنوز چیزی از قدرتش کاسته نشده! در این بخش از بازی، مخفی‌کاری، المان‌های اکشن، شلیک‌های مداوم و استفاده از همه‌چیز برای کشتن دشمنان، به وفور یافت می‌شود و ماجرا تا آن‌جایی ادامه پیدا می‌کند که Frau Engel پروتاگونیست‌مان را محاصره کرده و حتی وی را تهدید به کشتن دوستانش می‌کند. به همین سبب بلازکوویچ که البته در همان لحظه هم نسبت به نجات یافتنش از مهلکه‌هایی این‌چنینی اطمینان دارد، برای ریخته نشدن خون تعداد بیشتری از عزیزانش تسلیم می‌شود و بازیکنان احتمالا برای همیشه در حسرت تجربه‌ی مجدد بازی روی ویلچر فرو می‌روند. بخشی که فارغ از جذابیت‌هایش، به گفته‌ی غالب افراد باید ماشین گیمز و بتسدا را شدیدا به خاطر آن ستایش کرد چرا که در آن هم کنترل و تسلط معرکه‌ای به بازیکنان داده می‌شود و هم انقدر واقعی تصویر شده که مخاطب، تفاوت حس تجربه‌ی آن با حالت عادی مواجهه با بازی را تماما درک می‌کند. راستش را بخواهید، با این اوصاف به نظرم بهتر است که در آینده استودیوی سازنده‌ی بازی یک دی‌ال‌سی پولی تقدیم بازیکنان کند که به کمک ‌آن، می‌شود کل بازی را با حرکت روی یک ویلچر طی کرد!

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Win7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)
Processor: Intel Core i7-3770/AMD FX-8350 or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 770 4GB/AMD Radeon R9 290 4GB or better
Storage: 55 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Win7, 8.1, or 10 64-Bit
Processor: Intel Core i7-4770/AMD FX-9370 or better
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 1060 6GB/AMD Radeon RX 470 4GB or better
Storage: 55 GB available space

 
جزئیات فنی
کرک کنندهCodeX
ناشرTake Two Interactive
تعداد دیسک ۴.۷ گیگابایتی۹ عدد
سال انتشار۲۰۱۷
ژانراکشن
رده بندی سنیمحتوی مناسب برای سنین ۲۵+ سال
نصب آسان و بدون نیاز به کرکدارد
قابل نصب برایتمامی کاربران

نوشتن دیدگاه

بازی Wolfenstein II The New Colossus

جدیدترین نسخه از سری بازی های Wolfenstein

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(4)
1397-05-21

title

سلام مشتریم لطفا بازی gears of war 4 تو سایتتون بزارین

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1397-04-02

title

سلام
امان از دست این حمل و نقل اداره پست.
دوست عزیز با آیدی تلگرام @p30game_support در ارتباط باشید.
پارت خراب براتون آپلود میشه.
موفق باشید.

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1397-04-01

title

سلام من سیدیا رو کپی کردم متاسفانه سیدی دو یه خش کوچیک افتاده همون خش کوچیک باعث شد نتونم قسمت a سیدی ۲ کپی کنم ایا امکانش هست ک همون پارت رو دریافت کنم ؟

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1397-01-29

title

سلام. خسته نباشید بازی رسید به دستم. بسته بندیش خوب بود و تو نصب هم مشکلی نداشت. ممنون از سایت خوبتون

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (1) (0)

دیدگاه خود را بنویسید

30 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو

مقایسه 0