برای آگهی از آخرین اخبار فروشگاه و تخفیفات مناسبتی، در کانال تلگرام فروشگاه عضو شوید : https://t.me/arzandisc

سرخ پوست مرده اکنون زنده تر از همیشه (فروش هفتگی)

نویسنده: نیما حق گویان دسته: بازی تاریخ: 1397-08-22 دیدگاه: 0 بازدید: 87

در این هفته نیز برای سومین هفته‌ی پیاپی شاهد صدر نشینی بازی Red Dead Redemption 2 جدیدترین ساخته‌ی شرکت راک‌استار (Rockstar) در جدول فروش هفتگی هستیم.

بازی Red Dead Redemption 2 را می‌توان یک موفقیت به تمام معنا خطاب کرد؛ در حیطه‌ی نمرات، این بازی یکی از بهترین‌ها در طول تاریخ بازی‌های رایانه است، در حیطه‌ی فروش نیز این بازی آماری شگفت‌انگیز را بدست آورده است، به طوری که در ۸ روز اول توانست به فروشی بیش از کل فروش هشت ساله‌ی نسخه‌ی اول دست پیدا کند و هفته‌ی پیش نیز برخلاف کاهش فروش ۵۰ درصدی باز توانست رتبه‌ی اول جدول فروش را به خود اختصاص دهد. این روند موفقیت‌آمیز این هفته نیز ادامه دارد و دوباره شاهد صدرنشینی این بازی وسترن هستیم.

همچنان مانند قبل رقیب جدیدی به جدول اضافه نشده است پس شاهد تغییرات زیادی در جدول نیستیم.در رتبه‌ی دوم شاهد آخرین نسخه از سری بازی‌های Call of Duty هستیم که همچنان به فروش موفقیت‌آمیز خود ادامه می‌دهد. فروش این بازی برخلاف انتقاداتی که قبل از انتشار بازی به حذف بخش داستانی شد، بسیار عالی بوده و اکنون بعد از چندین هفته هنوز بین ۳ رتبه‌ی اول جدول قرار دارد. رتبه‌ی سوم نیز به بازی FIFA 19 اختصاص دارد که تنها با اختلاف اندکی مبارزه را به نماینده‌ی سری Call of Duty واگذار کرد.

لیست ۴۰ بازی پرفروش این هفته در بریتانیا:

فروش هفتگی

دیدگاه خود را بنویسید

بالا