برای آگهی از آخرین اخبار فروشگاه و تخفیفات مناسبتی، در کانال تلگرام فروشگاه عضو شوید : https://t.me/arzandisc

پیش نمایش Battlefield V

نویسنده: نیما حق گویان دسته: بازی تاریخ: 1397-08-22 دیدگاه: 0 بازدید: 78

زمان زیادی به عرضه عنوان battlefield V نمانده است. با پیش نمایش این بازی با ما همراه باشید.

بگذارید از بخش داستانی شروع کنیم :

بخش داستانی این نسخه به مانند battlefield 1, از چندین war story تشکیل شده است که هر کدام به روایت برهه ای خاص از اتفاقت جنگ جهانی دوم در قالب شخصیت ها و داستان های جداگانه میپردازند. Dice اعلام کرده است که مراحل داستانی این نسخه، بیشتر به شرح فداکاری ها و اتفاقات واقعی خواهد پرداخت که که کمتر به ان ها پرداخته شده و انچنان شناخته شده نیستند. بخش داستانی battlefield v بازیبازان را به مناطق و مکان های مختلفی می برد. از مناطق بیابانی و سوزان افریقای شمالی گرفته تا کوهستان های نروژ.در بخش nordlys, بازیبازان خود را در نقش زن جوان ازادیخواهی اهل نروژ میبینند که باید برای ازادی کشورش تلاش کند. در بخش under no flag هم بازیبازان کنترل یک مجرم بریتانیایی را برعهده می گیرند که سعی دارد مهارت های خود را در زمینه ی مثبت و برای کشورش استفاده کند.

battlefield v

برویم سراغ تغییرات این نسخه نسبت به نسخه ی قبل :

اولین مورد از  تغییرات ایجاد شده عمده، مربوط به حرکات سربازان و ادم هاست. در این نسخه می توانید نارنجک های پرتاب شده ی توسط دشمنان را به سمت خودشان پرتاب کنید، هنگام خوابیدن به سمت عقب حرکت کنید، هنگام نشستن با سرعت به جلو بروید و همچنین غلط زدن، پریدن و تیراندازی از مکان هایی که قبلا امکان پذیر نبودند در این نسخه وجود خواهد داشت و امکان پذیر خواهند بود. هنگام دویدن در روی مناطق گلی ذرات گل به محیط افراط پرت خواهند شد و کوچکترین جزئیات مورد توجه قرار گرفته اند.محیط بازی  بر اساس حرکات و اعمال شما واکنش نشان می دهد. برای مثال هنگام حرکت در بین علف ها و پوشش گیاهی، سبزه ها و پوشش گیاهی به طور کاملا واقع گرایانه تکان میخورند. این جور ویژگی‌ها فقط برای زیبایی ظاهری نیستند و در گیم پلی هم تاثیر گذارند. برای مثال شما به خاطر همین تکان خوردن پوشش گیاهی می توانید یک تک تیرانداز که در بین سبزه ها پنهان شده است را شناسایی کنید. همچنین حرکات سوم شخص دیگر بازیکنان بسیار بهبود یافته است. برای مثال هنگامی که در بخش چند نفره تعدادی سرباز را مشاهده می کنید که هنگام دویدن هستند، برخلاف نسخه ی قبل که تمامی افراد یکسری حرکات یکسان و مشابه داشتند، این بار حالت های مختلف را مشاهده خواهید کرد. مثلا سربازی که در سربالایی هنگام دویدن است کاملا طبیعی نشان داده می شود یا فردی که در چاله های آب در حال حرکت است کاملا واقعی و پویا نشان داده خواهد شد.

battlefield v

در بخش گان پلی یا همان تیراندازی، مهم ترین تغییر ایجاد شده، حذف قابلیت RBD یا random bullet deviation است, RBDبه معنای انحراف تصادفی و بی قاعده گلوله ها و تیرهای شلیک شده است. در واقع در این نسخه، همانجایی که هدف گیری می‌کنید گلوله شلیک شده همان نقطه خواهد رفت.همچنین سرعت و کارابی استفاده از سلاح ها هم بهبود یافته و به واقعیت نزدیک تر شده است. برای مثال هدف گیری و تیراندازی با سلاح های SMG بسیار روان تر و راحت تر شده است. از طرف دیگر مکانیزم bullet penetration یا همان قدرت نفوذ گلوله در اجسام، بسیار بهبود یافته و در این نسخه بسیار محسوس تر شده است.

اخرین نکته مربوط به تغییرات در بخش گیم پلی مربوط به بخش نیرو های کمکی و پشتیبانی یا اصطلاحا reinforcement است. در battlefield V علاوه بر فرستادن تجهیزات و سلاح های مرسوم. می توانید در خواست بمب های دود زا، بمباران هوایی و یا فرستادن نوعی به‌خصوص تانک به همراه شعله افکنی بزرگ که روی ان تعبیه شده است را داشته باشید. البته ویژگی‌ها و المان های جدیدتری به مرور زمان توسط اپدیت هایی بازی اضافه خواهند شد.

دیدگاه خود را بنویسید

بالا